Socjoterapia w Chodzieży Drukuj
socjoterapia-grudzie_5.jpg
          Socjoterapia – zakończenie projektu Grudzień to miesiąc, w którym  odbyły się ostatnie spotkania z projektu pt. „ Klub małego odkrywcy”.
        W trakcie tych zajęć wychowankowie świetlicy „Promyk Dobra”  mogli uświadomić sobie, że istnieją w życiu nie tylko dobra osobiste, ale również wspólne. Jaka jest za nie odpowiedzialność co to słowo tak naprawdę znaczy. Dzieci dowiedziały się jak nabyć umiejętności komunikowania się z innymi. Poznały procedury konkretyzowania celów życiowych, mieli  okazję do uświadomienia sobie własnych celów i dążeń. Kształtowaliśmy umiejętności określania i weryfikowania hierarchii ważności celów życiowych, oraz racjonalnego wyboru działań służących realizacji ważnych celów.
Na koniec zajęć wszystkie zajęcia wcześniej przeprowadzone zostały wspólnie podsumowane.

Serafitka

um_wlkp_640x168.jpg  "Projekt: Klub młodego odkrywcy ... - współfinansowany jest z środków Województwa Wielkopolskiego"