Turniej Boccia w Inowrocławiu Drukuj
          boccia_18-06-2010-24.jpg  Paraolimpijska dyscyplina sportowa gościła w piątek, 18 czerwca,  na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu.
Cztery drużyny wzięły udział w II Integracyjnym Regionalnym Turnieju BOCCIA, który odbył się 18 czerwca b.r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu.

Organizatorem turnieju była Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, Integracyjne Centrum Aktywności „Nadzieja Życia” w Inowrocławiu przy współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.

Nagrody ufundował i wręczył Pan Grzegorz Kaczmarek – radny miejski oraz Przewodniczący komisji zdrowia, rodziny i pomocy społecznej.

Wyniki:

Ośrodek Wsparcia Dziennego ICA Caritas
Warsztaty terapii Zajęciowej w Inowrocławiu
Wartaty Terapii zajęciowej w Kruszwicy
Fundacja Przystań Nadziei Inowrocław

Patronat nad wydarzeniem sprawował miejski portal WWW.inowroclaw.info.pl oraz pierwsze w Polsce radio tworzone przez osoby niepełnosprawne Radio IN (WWW.radioin.pl).
boccia.jpg